Literatura podróżnicza

Marzysz o wielkich wyprawach do najbardziej tajemniczych miejsc na świecie? Pasjonują Cię odległe zakątki, które kuszą swoją egzotyką? A może chcesz zwiedzić największe metropolie na całym globie i poznać ich historie? Zanim chwycisz za plecak zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najlepsze książki z gatunku literatury podróżniczej. Pasjonujące reportaże z najdalszych zakątków świata, fascynujące opowieści o nieznanych miejscach, ludziach i kulturach, a także historie, które sprawią, że już niebawem zechcesz wyruszyć w podróż pełną przygód! Bestsellerowe tytuły najpopularniejszych podróżników, najnowsze felietony i dokumenty oraz mnóstwo najróżniejszych książek dla pasjonatów wielkich wypraw! Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze reportaże podróżnicze, dzięki którym poznasz nawet najbardziej odległe zakątki świata! Czekają tu na Ciebie wielcy podróżnicy i najpopularniejsi dokumentaliści, z którymi wyruszysz na zimną Alaskę, przemierzysz Route 66, zobaczysz zachody słońca nad oceanem oraz zwiedzisz najbardziej tajemnicze miasta na całej kuli ziemskiej. Kilkaset pasjonujących tytułów, od których nie sposób się oderwać! Bestsellerowe pozycje z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży oraz nowości z gorącą jeszcze okładką! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

Tych, którzy chcą odkryć największe tajemnice miast i regionów, zapraszamy także do działów Historia i Sztuka. Natomiast tych, którzy nie wyobrażają sobie podróży bez dobrej książki, zachęcamy do odwiedzin w kategoriach Nowości, Bestsellery i Literatura!

1-60 z 295

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 295

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5