Literatura obyczajowa

Pasjonujące fabuły, które wciągną Cię już od pierwszych stron! Epickie, napisane z wielkim rozmachem powieści obyczajowe dla fanów doskonałej literatury. Zaproszenie do fascynującej podróży w przeszłość lub pełne emocji, wielowątkowe historie, które mogły zdarzyć się tuż za rogiem. Poszukujesz lektury, która porwie Cię na długie godziny? Poznaj szeroką ofertę Livro.pl. W tej kategorii zebraliśmy najpopularniejsze powieści z gatunku literatury obyczajowej. Bestsellerowe pozycje, wydawnicze perełki oraz zupełne nowości i debiuty podzielone według tematyki na literaturę historyczną, klasyczną i współczesną. Odkryj powieści, którymi zachwyca się świat i książki najlepszych autorów nagradzanych prestiżowymi nagrodami. Kliknij i zatop się w pasjonującej lekturze!

W tej kategorii znajdziesz ponad 3 tysiące książek z gatunku literatury obyczajowej. Poznasz tu powieści historyczne, które zabiorą Cię w fascynującą podróż przez wieki – do starożytnego Rzymu, średniowiecznych warowni oraz barokowej Francji, gdzie spiski i skomplikowane intrygi miały zawsze jeden cel – miłość… lub pieniądze. Odkryjesz również klasykę tego gatunku – autorów, których książkami od wielu lat zachwycają się czytelnicy na całym świecie. Bestsellerowe i kultowe powieści, które muszą znaleźć się na półce każdego fana dobrej literatury. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie również powieści współczesne, których fabuły toczą się w znanym nam obecnie świecie. To historie, które mogły wydarzyć się daleko stąd lub… tuż za rogiem. Pasjonujące, pełne emocji opowieści rozgrywające się na wielu płaszczyznach. Tytuły, które zmuszą Cię do refleksji i sprawią, że nie przejdziesz obok nich obojętnie. Na Livro.pl znajdziesz także nowości wydawnicze napisane przez debiutujących dopiero autorów, którzy już spotkali się z ogromnym uznaniem zarówno ze strony czytelników, jak i krytyków. Poznaj najlepsze powieści, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej pasjonujących powieści, koniecznie zajrzyj do kategorii Literatura – największego działu na Livro.pl lub wybierz ulubione tytuły z Kryminałów i sensacji, Thrillerów i horrorów lub Romansów i Fantasy.

1-60 z 3594

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3594

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5