Język francuski

Marzysz o podróży do romantycznej Francji? Chcesz zwiedzić światową stolicę mody i na własne oczy zobaczyć Wieżę Eiffla? Naucz się języka miłości i ruszaj w wymarzoną podróż! Na Livro.pl znajdziesz najlepsze kursy językowe i książki do nauki języka francuskiego. Czekają tu na Ciebie wydawnictwa dedykowane początkującym, jak i zaawansowanym, którzy biegle posługują się tym językiem. Przygotowaliśmy dla Ciebie także najciekawsze kursy na CD, podręczniki i ćwiczenia dla uczniów i studentów, a także słowniki i repetytoria, by Twoja nauka była nie tylko przyjemna, ale i efektywna. Kilkaset najlepszych kursów i książek do nauki języka czeka na Ciebie na Livro.pl! Potrzebna Ci książka do nauki języka francuskiego? Sprawdź nasz asortyment!

W tej kategorii znajdziesz książki do nauki języków, w tym najciekawsze pozycje edukacyjne do nauki języka francuskiego. Czekają tu na Ciebie książki, podręczniki i ćwiczenia, które przydadzą się uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów, a także studentom kierunków językowych i humanistycznych. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie równieżnajlepsze książki do nauki języków z zakresu gramatyki i słownictwa języka francuskiego oraz materiały egzaminacyjne i repetytoria, które pozwolą Ci zdać nawet najtrudniejsze egzaminy i dostać się na wymarzoną uczelnię lub zdobyć pracę. Znajdą też tutaj coś dla siebie pasjonaci językoznawstwa, których ciekawi nauka języków. Język francuski uchodzi za jeden z najpopularniejszych języków do nauki, dlatego u nas znajdziesz zarówno zestawy ćwiczeń dla zaawansowanych, jak i szkolne podręczniki, które są wykorzystywane w szkołach, w których już uczniowie szkół podstawowych poznają język francuski. Książki do nauki dla zabieganych? Wszystko, czego potrzebujesz, by biegle posługiwać się językiem francuskim, znajdziesz na Livro.pl!

Tym, którzy planują wakacje w Paryżu lub wczasy na Lazurowym Wybrzeżu polecamy także działy Turystyka i podróże oraz Literatura podróżnicza. Fanów i fanki romantycznych niczym francuskie uliczki powieści zapraszamy natomiast do kategorii Romanse oraz Literatura piękna.

1-60 z 665

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 665

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5