Język polski dla obcokrajowców

Język polski to podobno jeden z najtrudniejszych języków świata. W końcu nie tak łatwo wymówić zdanie o chrząszczu, który brzmi w trzcinie, prawda? Istnieje jednak na to sposób, w postaci książki do nauki języków, w tym właśnie języka polskiego. Na Livro.pl znajdziesz najlepsze kursy językowe i książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców! Doskonałe zarówno dla osób, które odwiedzają Polskę jedynie w czasie urlopu, jak i tych, którzy właśnie przyjechali do naszego kraju na stałe. Praktyczne podręczniki dla początkujących i zaawansowanych, inspirujące książki do nauki języka pełne ćwiczeń i zadań, a także kursy na CD, które przydadzą się, by rozwijać swoją wiedzę także w czasie podróży. Nauka języków – książki, to nie tylko atrakcyjne propozycje dla osób uczących się. W kategorii Język polski dla obcokrajowców znajdziesz także publikacje odpowiednie dla lektorów i trenerów języka polskiego, którzy na co dzień prowadzą lekcje w szkołach lub udzielają prywatnych korepetycji. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kursy językowe oraz książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. W tej kategorii odkryjesz publikacje edukacyjne oraz praktyczne tytuły z ćwiczeniami, dzięki którym wymowa i gramatyka języka polskiego przestanie być jakimkolwiek kłopotem! Na tę kategorię składają się książki do nauki języków, najlepsze podręczniki do nauki, fiszki, zbiory ćwiczeń, rozmówki, a także kursy językowe na CD – wszystko, co przyda Ci się, jeśli tylko chcesz nauczyć się sprawnie posługiwać językiem obcym. Dzięki tym wydawnictwom język polski dla obcokrajowców przestanie wydawać się niemożliwy do nauczenia. Na Livro.pl znajdziesz także wydawnictwa przydatne lektorom i trenerom języka polskiego.

Tych, którzy chcieliby wiedzieć o języku polskim o wiele, wiele więcej, zapraszamy do działu Językoznawstwo. Fanów polskich powieści zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategorii Literatura!

1-60 z 133

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 133

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3