Język polski dla obcokrajowców

Język polski to podobno jeden z najtrudniejszych języków świata. W końcu nie tak łatwo wymówić zdanie o chrząszczu, który brzmi w trzcinie, prawda? Na Livro.pl znajdziesz najlepsze kursy językowe i książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców! Doskonałe zarówno dla osób, które odwiedzają Polskę jedynie w czasie urlopu, jak i tych, którzy właśnie przyjechali do naszego kraju na stałe. Praktyczne podręczniki dla początkujących i zaawansowanych, inspirujące książki do nauki języka pełne ćwiczeń i zadań, a także kursy na CD, które przydadzą się, by rozwijać swoją wiedzę także w czasie podróży. W tej kategorii znajdziesz także publikacje odpowiednie dla lektorów i trenerów języka polskiego, którzy na co dzień prowadzą lekcje w szkołach lub udzielają prywatnych korepetycji. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kursy językowe oraz książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. W tej kategorii odkryjesz publikacje edukacyjne oraz praktyczne tytuły z ćwiczeniami, dzięki którym wymowa i gramatyka języka polskiego przestanie być jakimkolwiek kłopotem! Najlepsze podręczniki do nauki, fiszki, zbiory ćwiczeń, rozmówki, a także kursy językowe na CD – wszystko, co przyda Ci się, jeśli tylko chcesz nauczyć się sprawnie posługiwać językiem obcym. Na Livro.pl znajdziesz także wydawnictwa przydatne lektorom i trenerom języka polskiego.

Tych, którzy chcieliby wiedzieć o języku polskim o wiele, wiele więcej, zapraszamy do działu Językoznawstwo. Fanów polskich powieści zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategorii Literatura!

1-60 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2