Języki orientalne

Marzysz o wielkiej wyprawie do tajemniczej Azji? Fascynuje Cię kultura Wschodu i chcesz zwiedzić wszystkie kraje Orientu? W takim razie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii! Na Livro.pl znajdziesz najlepsze kursy językowe, dzięki którym nauczysz się posługiwać językami orientalnymi. Książki do nauki języka chińskiego, japońskiego, arabskiego i innych języków wschodu uważanych za jedne z najtrudniejszych na świecie! Poznaj chiński alfabet, dowiedz się jak należy witać się w Japonii, a także jak swobodnie rozmawiać w podróży i zamówić lokalne dania w jednej z tokijskich restauracji. Na Livro.pl czekają na Ciebie praktyczne kursy językowe, fiszki, książki do nauki ora kursy na CD. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie praktyczne kursy językowe i książki do nauki języków orientalnych. Znajdziesz tu najlepsze tytuły znanych i cenionych wydawnictw edukacyjnych, dzięki którym bez trudu poznasz podstawy takich języków, jak chiński, japoński i arabski. Na Livro.pl znajdziesz także materiały przydatne podczas nauki innych języków Wschodu oraz kursy na CD, z których możesz korzystać w czasie podróży lub gdy prowadzisz samochód i wykonujesz domowe obowiązki. Nauka języków jeszcze nigdy nie była tak prosta! Ucz się z Livro.pl!

Miłośników dalekich wypraw na koniec świata zapraszamy także do działu Literatura podróżnicza oraz Turystyka i podróże. A tym, którzy zdecydowali się już na długą podróż, polecamy odwiedzić kategorie Nowości, Bestsellery i Literatura, gdzie czekają najlepsze tytuły i wydawnicze nowości – doskonałe, by zabrać je ze sobą na urlop i wakacje!

1-60 z 219

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 219

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4