Kursy języka angielskiego

Nauka języka to nie lada wyzwanie. Gramatyka, słownictwo i wszystkie zwroty frazeologiczne są jednak w stanie dogłębnie przekazać książki do nauki angielskiego. Wypełnione po brzegi wiedzą podręczniki to prawdziwa kopalnia wiedzy! Wystarczy sięgnąć po odpowiednie pomoce, by kurs języka angielskiego zorganizować sobie samodzielnie w domu – dla siebie lub swojej pociechy!

Najmłodsi często idą do przedszkola i to właśnie w nim rozpoznają pierwsze wyrazy angielskiego. Jeśli chcesz razem ze swoją pociechą ćwiczyć język i dawać mu przydatne wskazówki w pierwszych latach nauki, z pewnością przyda Ci się „Angielski dla rodziców”. Różnorodne pakiety sprawdzą się nie tylko podczas nauki do szkoły, ale też podczas wakacji.

Książki do nauki angielskiego – wymowa i nie tylko

Nauka języka angielskiego to dla niektórych chleb powszedni – nauczana w szkole i obecna w internecie daje szybkie skutki. Niezależnie zatem od tego, czy jesteś lektorem większej grupy, czy może zaczynasz samodzielną naukę od podstaw, żadne repetytoria nie wspomogą Cię tak, jak książki do nauki angielskiego. Znajdziesz w nich nie tylko przydatne ćwiczenia i zadania, ale też czytanki sprawdzające poziom rozumienia tekstu. Jedną z najbardziej przydatnych rzeczy jest jednak płyta CD – nauka języka angielskiego z tą małą pomocą z pewnością przyniesie jeszcze lepsze skutki.

Jeśli z kolei planujesz kurs języka angielskiego i musisz przemyśleć program zajęć, polecamy szeroką gamę podstawowych kursów, która ułatwi i uprzyjemni każde zajęcia. Możesz też polecić wybrane pozycje swoim uczniom – jeśli którekolwiek z nich potrzebuje medycznego słownictwa – „Samouczek medyczny dla pielęgniarek i personelu” z pewnością przybliży potrzebne słownictwo.

1-60 z 459

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 459

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5