Fizyka i astronomia

Pasjonujesz się fizyką? Czujesz się geniuszem niczym Albert Einstein? Marzysz o odkryciu nowych gwiazd i zbadaniu kosmosu? Na Livro.pl czekają na Ciebie najlepsze książki na temat fizyki i astronomii! W tej kategorii znajdziesz zarówno pozycje naukowe, jak i popularno-naukowe, które z pewnością spodobają się wszystkim pasjonatom chcącym poszerzać swoją wiedzę. W naszej ofercie dostępne są również podręczniki dla studentów kierunków ścisłych, a także atlasy i zaskakujące pozycje największych badaczy i popularnych ekspertów, którzy na co dzień zajmują się jednymi z najbardziej wymagających dziedzin nauki. Mnóstwo wiedzy, faktów i interesujących ciekawostek na temat kosmosu, wszechświata, fizyki kwantowej i teorii, które z pewnością Cię zadziwią. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze książki na temat fizyki i astronomii. Czekają tu na Ciebie wydawnictwa naukowe cenionych badaczy, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę, a także pełne ciekawych informacji tytuły popularno-naukowe. Na Livro.pl odkryjesz pozycje dotyczące największych tajemnic kosmosu i gwiazd, historii wszechświata, a także najważniejszych teorii fizycznych i okoliczności, w których zostały stworzone. Zaskakujące, fascynujące i niezwykle wciągające książki takich autorów, jak Stephen Hawking i wielu, wielu innych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Miłośników kosmicznych podróży zapraszamy także do działu Fantastyka, gdzie czekają najciekawsze powieści z gatunku fantasy i science fiction. Fanów nieco innych lektur zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Literatura, Romans, Sensacja i kryminał oraz Thriller i horror.

1-60 z 226

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 226

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4