Podręczniki szkolne, edukacja

Podręczniki szkolne dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników. Najlepsze serie i pozycje najpopularniejszych wydawnictw naukowych w Polsce opracowane zgodnie z wymaganiami planów nauczania, a także tytuły uzupełniające, repetytoria i powtórki przydatne uczniom w każdym wieku. Sprawdź szeroką ofertę podręczników na Livro.pl! Niech szkoła stanie się przygodą, a klasówki, sprawdziany i matura przestaną być wyzwaniem. W tej kategorii odnajdziesz także lektury szkolne i opracowania, materiały dla nauczycieli prowadzących przedmioty ścisłe i humanistyczne oraz publikacje przydatne studentom, którzy właśnie rozpoczynają studia. Kliknij i wybierz odpowiednie tytuły z ponad 10 tysięcy dostępnych książek!

W dziale Podręczniki szkolne, edukacja znajdują się starannie wyselekcjonowane tytuły podzielone na odpowiednie kategorie. Znajdziesz tutaj pozycje dla najmłodszych uczniów, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą i każdego dnia odważnie stawiają czoła nowym wyzwaniom w przedszkolu. Dostępne są tu także podręczniki do klas 0-3 dostosowane do obowiązujących planów zintegrowanego nauczania wczesnoszkolnego oraz publikacje dla uczniów kolejnych klas szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników. Na Livro.pl odnajdziesz repetytoria, testy i materiały pomocnicze, które ułatwią naukę przedmiotów sprawiających największą trudność, lektury wraz z opracowaniami, a także globusy i mapy ścienne przydatne zarówno w klasach, jak i w domu. W tej kategorii dostępne są również materiały dla nauczycieli, którzy chcą nie tylko skutecznie przekazywać wymaganą wiedzę, ale także uatrakcyjniać prowadzone przez siebie lekcje oraz wydawnictwa przeznaczone do kształcenia w szkołach wyższych.

Książki specjalistyczne dotyczące węższych dziedzin naukowych znajdują się w kategoriach Nauki ścisłe i medycyna, Językoznawstwo i język polski, Informatyka, Historia, Filozofia i Socjologia.

1-60 z 11763

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 11763

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5