Administracyjne

Na Livro.pl znajdziesz kilkaset najciekawszy pozycji z zakresu prawa administracyjnego. Podręczniki dla studentów i aplikantów, książki dla czynnych zawodowo prawników i pracowników instytucji najróżniejszego typu, a także pasjonatów, którzy chcą posiąść nową wiedzę z zakresu interesującej ich tematyki. W tej kategorii czekają na Ciebie publikacje znanych i cenionych wydawnictw naukowych, kompendia wiedzy, a także książki traktujące o wąskich dziedzinach prawa administracyjnego, w tym m.in. o sądowych sprawach administracyjnych, prawie zamówień publicznych, prawie ochrony środowiska czy ochronie danych osobowych. Na Livro.pl znajdziesz także studia porównawcze oraz komentarze i praktyczne opracowania przydatne podczas nauki do najważniejszych egzaminów. Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie.

Na Livro.pl odkryjesz najciekawsze publikacje dla studentów, aplikantów i prawników. W tej kategorii znajdziesz starannie wybrane książki z zakresu prawa administracyjnego – tytuły odpowiednie dla osób nie mających z nim do tej pory styczności, jak i przydatne specjalistom, którzy zajmują się tą dziedziną prawa na co dzień. Kompendia wiedzy, obszerne opracowania wraz z komentarzami oraz publikacje teoretyczne dotyczące postępowania sądowo-administracyjnego, procedur w instytucjach pomocy społecznej, prawa europejskiego, zamówień publicznych, nadzoru i kontroli organów władzy publicznej oraz wielu, wielu innych. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych wydawnictw, które musisz poznać. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

Tych zaś, którzy po nauce do ważnych egzaminów marzą o chwili relaksu z książką w dłoni zapraszamy do kategorii Literatura, Romanse, Sensacja i kryminał oraz Thriller i horror, gdzie czekają najciekawsze nowości i największe bestsellery wydawnicze.

1-60 z 353

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 353

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5