Handlowe

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki dotyczące prawa handlowego – gałęzi prawa gospodarczego, która wyrosła na prawie cywilnym. W tej kategorii czekają na Ciebie książki prawnicze dla studentów kierunków humanistycznych, a także naukowe publikacje, które pojawiły się na rynku z myślą o praktykach, prawnikach i osobach na co dzień zajmujących się najróżniejszymi aspektami handlu i funkcjonowania rynku. Znajdziesz tu zarówno kodeksy spółek handlowych i pozycje traktujące tę dziedzinę w sposób ogólny, jak i szczegółowe opracowania dotyczące m.in. umów w obrocie gospodarczym, rachunkowości, własności przemysłowej, działania spółek o najróżniejszym charakterze i wielu innych zagadnień. W tej kategorii czekają na Ciebie także kompendia wiedzy oraz pomoce naukowe. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl.

W naszej ofercie znajdziesz książki dotyczące prawa handlowego. Czekają tu na Ciebie zarówno najróżniejsze wydania kodeksu spółek handlowych (KSH), jak i szczegółowe analizy, opracowania i komentarze dotyczące wąskich zagadnień tej dziedziny. Znajdziesz tu książki na temat sposobu funkcjonowania spółek handlowych różnego typu, prawnych aspektów handlu, działania firm, towarów i ich jakości, a także umów w obrocie gospodarczym. Na Livro.pl czekają na Ciebie również kompendia i repetytoria przydatne studentom prawa i kierunków pokrewnych – kazusy, testy z odpowiedziami oraz tablice. Sprawdź, co najdziesz w naszej ofercie i wybierz tytuły odpowiednie dla siebie!

Zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy zapraszamy także do działu Biznes, ekonomia i marketing, gdzie czekają najlepsze pozycje dotyczące sposobu zakładania działalności, zarządzania oraz zwiększania efektywności swojej pracy. Miłośników dobrej literatury zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Nowości i Bestsellery.

1-60 z 103

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 103

Strona:
  1. 1
  2. 2