Międzynarodowe

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat prawa międzynarodowego, które z pewnością powinny pojawić się na półce studentów prawa i kierunków pokrewnych oraz czynnych zawodowo prawników zajmujących się na co dzień tą tematyką. W naszej bogatej ofercie czekają na Ciebie publikacje naukowe cenionych wydawnictw dotyczące najróżniejszych zagadnień tej dziedziny prawa – w tym m.in. prawa w Unii Europejskiej, europejskiego prawa cywilnego, bezpieczeństwa międzynarodowego, suwerenności, prawa prywatnego i wielu innych. W tej kategorii znajdziesz także podręczniki dedykowane studentom oraz kompendia wiedzy i repetytoria, które przydadzą się przed każdym ważnym egzaminem. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl i wybierz książki odpowiednie dla siebie!

W naszej ofercie znajdziesz publikacje dotyczące prawa międzynarodowego – książki traktujące tę tematykę ogólnie oraz szczegółowe opracowania i analizy dotyczące jej wąskich zagadnień. Czekają tu na Ciebie pozycje dotyczące prawa publicznego, postępowania w europejskim prawie cywilnym, prawa własności, bezpieczeństwa, odpowiedzialności karnej czy prawa zarządzania projektami finansowymi z funduszy unijnych. Najciekawsze tytuły odpowiednie dla czynnych zawodowo prawników, pracowników najróżniejszych instytucji korzystających z narzędzi unijnych oraz studentów prawa i kierunków pokrewnych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

Zainteresowanych innymi dziedzinami nauk humanistycznych zapraszamy także do kategorii Filozofia, Historia, Socjologia i Sztuka. Miłośników dobrej i wciągającej literatury zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Nowości i Bestsellery.

Produkty: 52

Produkty: 52