Kryminał

Mrożące krew w żyłach zbrodnie, seryjni mordercy o skomplikowanych osobowościach i modus operandi nie do przewidzenia? Uwielbiasz dobre i wciągające kryminały, których nie możesz odłożyć na później? Pasjonujące i wielowątkowe fabuły, które zmuszają Cię do przeczytania kolejnego rozdziału? Poznaj najlepsze książki kryminalne na Livro.pl! Bestsellerowe pozycje, tytuły znanych i niezwykle popularnych autorów oraz jeszcze gorące nowości, które właśnie pojawiły się na rynku! Najciekawsze serie wydawnicze, w których od dawna zaczytują się fani kryminałów na całym świecie! Polskie i zagraniczne tytuły, w których autorzy wodzą czytelnika za nos aż do zakończenia, które po prostu wgniata w fotel. Zobacz, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli kochasz kryminały! U nas znajdziesz kryminały, które warto przeczytać.

Na Livro.pl znajdziesz najlepsze książki sensacyjne i kryminały z całego świata. Książki kryminały polskich autorów, którzy od dawna cieszą się ogromną popularnością wśród fanów tego gatunku, a także pozycje z chłodnej Skandynawii, która stała się ojczyzną bestsellerowych pisarzy powieści mrożących krew w żyłach. Odkryj najlepsze tytuły, które od samego początku, aż do spektakularnego końca trzymają w napięciu i których po prostu nie da się odłożyć na półkę. Kultowe pozycje Camilli Läckberg, Henniga Mankella, Jo Nesbø, Remigiusza Mroza, Katarzyny Bondy i wielu, wielu innych pisarzy, którzy z pewnością Cię zachwycą! W tej kategorii znajdziesz także zupełne nowości z jeszcze gorącą okładką, które sprawią, że nie zaśniesz najbliższej nocy. Kryminały, nowości oraz wznowienia, dla prawdziwych miłośników tego gatunku, którzy mają ochotę podjąć najtrudniejsze śledztwa z jakimi przyszło zmierzyć się stróżom prawa, psychologom i detektywom!

Fanów powieści grozy zapraszamy natomiast do kategorii Thrillery i Horrory, w której czekają najlepsze powieści tych gatunków. Miłośniczkom i miłośnikom epickich dzieł i wzruszających fabuł polecamy zaś Literaturę oraz Romanse.

1-60 z 919

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 919

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5