Kryminał

Kryminały polskie i skandynawskie – dobre książki kryminalne

Mrożące krew w żyłach zbrodnie, seryjni mordercy o skomplikowanych osobowościach i modus operandi nie do przewidzenia? Uwielbiasz dobre i wciągające kryminały, których nie możesz odłożyć na później? Pasjonujące i wielowątkowe fabuły, które zmuszają Cię do przeczytania kolejnego rozdziału? Chcesz rozwiązywać zagadki morderstw i być niczym Sherlock Holmes? Poznaj najlepsze książki kryminalne na Livro.pl! Bestsellerowe pozycje, tytuły znanych i niezwykle popularnych autorów oraz jeszcze gorące nowości, które właśnie pojawiły się na rynku! Najciekawsze serie wydawnicze, w których od dawna zaczytują się fani kryminałów na całym świecie! Polskie i zagraniczne tytuły, w których autorzy wodzą czytelnika za nos aż do zakończenia, które po prostu wgniata w fotel. Przeżywaj przygody, wnikaj do umysłu mordercy i łącz fakty jak prawdziwy śledczy. Zobacz, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli kochasz kryminały! U nas znajdziesz książki kryminalne, które warto przeczytać.

Kryminały – szwedzkie, norweskie czy polskie?

Na Livro.pl znajdziesz najlepsze książki sensacyjne i kryminały z całego świata. Książki polskich autorów, którzy od dawna cieszą się ogromną popularnością wśród fanów tego gatunku. Uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami. Czekają na Ciebie Katarzyna Bonda z serią „Cztery żywioły” Saszy Załuskiej i cyklem z Hubertem Meyerem, Remigiusz Mróz w towarzystwie Joanny Chyłki i Wiktora Forsta. Katarzyna Puzyńska, Joanna Opiat-Bojarska i Ryszard Ćwirlej też chętnie opowiedzą Ci o zbrodniach. W meandry komedii kryminalnej zabierze Cię Alek Rogoziński. To połączenie humoru ze zbrodnią w tle. Polskie kryminały są coraz chętniej czytane i przekładane na inne języki. Pozycje z chłodnej Skandynawii, która stała się ojczyzną jednych z najlepszych pisarzy powieści mrożących krew w żyłach. Znajdziesz tutaj bestsellerową Camillę Läckberg i Jo Nesbø. Jeżeli nie lubisz rozstawać się z ulubionymi bohaterami z pewnością do gustu przypadnie Ci cykl przygód Erasta Fandorina autorstwa Borisa Akunina. Sprawdź sam, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Każda pozycja jest dostępna w wyjątkowej cenie, a także zestawy serii w promocjach.

Kryminały dla młodzieży? – dlaczego nie…

Odkryj najlepsze tytuły, które od samego początku, aż do spektakularnego końca trzymają w napięciu i których po prostu nie da się odłożyć na półkę. Kultowe pozycje i klasyki kryminału również dostaniesz w internetowej księgarni Livro. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne ile masz lat, klasyki kryminału możesz czytać w każdym wieku. Na wspaniałą wycieczkę zapraszamy także młodzież. Arthur Conan Doyle pokaże Ci tajniki rozwiązywania zagadek rodem z wiktoriańskiej Anglii. Agatha Christie poprowadzi śledztwo w towarzystwie Herkulesa Poirot. To tylko kilkoro z wielu innych pisarzy, którzy z pewnością Cię zachwycą! W tej kategorii znajdziesz także zupełne nowości z jeszcze gorącą okładką, które sprawią, że nie zaśniesz najbliższej nocy. Kryminały, nowości oraz wznowienia, dla prawdziwych miłośników tego gatunku, którzy mają ochotę podjąć najtrudniejsze śledztwa z jakimi przyszło zmierzyć się stróżom prawa, psychologom i detektywom!

Fanów powieści grozy zapraszamy natomiast do kategorii Thrillery i Horrory, w której czekają najlepsze powieści tych gatunków. Miłośniczkom i miłośnikom epickich dzieł i wzruszających fabuł polecamy zaś Literaturę oraz Romanse.

1-60 z 1224

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1224

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5