Sensacja

Fabuły pełne akcji? Pościgi, strzelaniny, pełnokrwiści bohaterowie i szybkie tempo? Odkryj najlepsze powieści z gatunku sensacji na Livro.pl! Tytuły, które nie pozwolą Ci się nudzić i lektury, dzięki którym poczujesz nagły przypływ adrenaliny! Książki tylko dla fanów i fanek mocnej literatury, w których akcja nie zwalnia ani na moment i wciąga już od samego początku, by zakończenie po prostu wgniotło Cię w fotel! W tej kategorii odkryjesz bestsellerowe powieści najpopularniejszych autorów tego gatunku – zarówno zagranicznych takich, jak Robert Ludlum czy Clive Cussler oraz polskich pisarzy – Remigiusza Mroza, Tomasza Sekielskiego i wielu, wielu innych. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach, którzy wytrzymają tempo szybkie niczym rollercoaster!

W tej kategorii znajdziesz najlepsze powieści sensacyjne, którymi zachwycają się fani na całym świecie. Tytuły z pierwszych miejsc list sprzedaży oraz pozycje bestsellerowych autorów, których nie może zabraknąć na Twojej półce. Pełne akcji, eksplozji i szaleńczych pościgów powieści z doskonałymi kreacjami bohaterów, których od dawna uwielbiają czytelnicy tego gatunku. Najciekawsze serie wydawnicze, kilkutomowe cykle oraz zupełne nowości, które choć dopiero pojawiły się na rynku, już mrożą krew w żyłach i przyspieszają tętno! Na Livro.pl czekają na Ciebie także sensacje polityczne, historyczne i powieści przygodowe, w których stawka jest zwykle… większa niż życie, a akcja nie zwalania nawet na chwilę. Specjalnie dla fanów, którzy kochają naprawdę mocną literaturę!

Miłośników książek nieco innego gatunku, które jednak równie mocno trzymają w napięciu zapraszamy do kategorii Kryminał oraz Thriller i Horror. Tym, którzy szukają wzruszających powieści pełnych emocji proponujemy natomiast Romanse oraz długą listę bestsellerowych pozycji w dziale Literatura.

1-60 z 583

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 583

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5