Muzyka

Każdy z nas czegoś słucha – niektórzy wolą nieco starsze piosenki biesiadne, inni sięgają po nowoczesną muzykę elektroniczną. Miłość do muzyki jest w każdym z nas, nic więc dziwnego, że w wolnym czasie chcemy zgłębiać tę tematykę. Książki o muzyce to jeden ze sposobów, by dowiedzieć się więcej o ulubionym zespole lub nauczyć się tego, jak wyglądają chwyty gitarowe. Książka taka jest zwłaszcza dedykowana dla wszystkich samouków, którym brak mobilizacji do opanowania wybranego instrumentu.

Ciekawymi muzycznymi propozycjami są książki o muzyce dla młodzieży. Wbrew pozorom nie muszą to być tylko leksykony muzyczne. W ofercie mamy też rozmaite dzieła dotyczące muzyki filmowej. W ofercie znajdziemy też społeczne ujęcia muzyki, które odnoszą się do tego, jak budowane są przestrzenie dźwięku we współczesnych społeczeństwach. Jest to oznaką ogromnej różnorodności naszej oferty. Proponujemy również zainwestowanie w książki o muzyce poważnej.

W tej tematyce warto swoją uwagę poświęcić zwłaszcza tym dziełom, w których główną rolę odgrywają kompozytorzy polscy. Książki biograficzne najznamienitszych muzyków będą stanowiły świetny prezent dla wszystkich fanów muzyki klasycznej. Równie pouczające są dzieła o historii muzyki. Książki te stanowią najistotniejszy trzon wszystkich rodzajów muzyki. Jeśli zatem chcesz zostać prawdziwym melomanem, polecamy Ci nie tylko poradniki i biografie, ale też książki o teorii muzyki i encyklopedie muzyczne.

1-60 z 515

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 515

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5