Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Artykuły szkolno-biurowe – malowanie

Chcesz pomóc realizować się artystycznie swojemu dziecku? Postaw na farby akwarelowe, fartuszki i kubeczki do pędzli! A to tylko niektóre z produktów, które znajdziesz w tej kategorii. Wszystkie niezbędne akcesoria malarskie znajdziesz właśnie w naszym sklepie. Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl!

Farby akwarelowe dla małego artysty

Farby akwarelowe od firmy Astra dostaniesz w kilku różnych wersjach. Praktyczna forma palety ułatwia jej użytkowanie. Dzięki zamykanemu opakowaniu, produkt szybko się nie pobrudzi. Farby świetnie sprawdzą się zarówno w szkole, jak i w domu. Intensywne kolory i różne wielkości sprawiają, że możesz dobrać je do potrzeb swojego dziecka. W tej kategorii znajdziesz też farby akwarelowe Faber-Castell o żywych i nasyconych kolorach. Do niektórych zestawów producent dołączył również praktyczny pędzelek.

Farby akwarelowe i plakatowe dostępne w tej kategorii znajdziesz w różnych odcieniach. Jeżeli Twoje dziecko ceni sobie duży wybór, postaw na 12 i więcej kolorów. Jeżeli potrzebujesz ich mniejszą ilość lub chcesz nauczyć dziecko, jak łączyć barwy, możesz kupić opakowanie zawierające 6 sztuk. Wspólna nauka poprzez malowanie jest świetną rozrywką. Zamów zestaw do malowania dla dzieci i pozwól, by wspólne malowanie pochłonęło was na każde popołudnie!

Praktyczne zestawy do malowania dla dzieci

Same farby to nie wszystko! Warto również zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Zestaw do malowania dla dzieci to tylko początek – z pewnością Twojemu dziecku przyda się też praktyczny kubeczek na wodę z wieczkiem. Blokada wylania skutecznie chroni zawartość. Możesz też postawić na takie, które pomieszczą jeden pędzel lub dwa. Jeżeli Twoje dziecko woli korzystać z farb w tubkach lub samodzielnie mieszać kolory, to postaw na praktyczną paletę malarską, którą po skończonych pracach łatwo umyjesz. Warto również kupić fartuszek, który ochroni ubranie dla dziecka przed poplamieniem. Skutecznym zabezpieczaniem powierzchni są również specjalne podkładki, które również najdziesz w naszej ofercie – antypoślizgowe i łatwe w czyszczeniu, są całkowicie bezpieczna dla dzieci i chroni meble. Możesz również dokupić praktyczny zestaw pędzli. Dzięki temu zwiększysz możliwości podczas malowania i wspólnie z dzieckiem tworzyć prawdziwe dzieła malarskie. Postaw na wysokiej jakości produkty dostępne w naszym sklepie!

1-60 z 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3