Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Zakreślacze

Przed Tobą trudny egzamin? Uporządkuj ważne informacje sięgając po kolorowe zakreślacze. Uwzględnij wszystkie wiadomości, które są dla siebie istotne, dzięki temu nie pominiesz ich podczas nauki. Szeroka oferta naszego sklepu sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Praktyczne rozwiązania nadają się zarówno do szkoły, jak i do biura – wybierz wydajne zakreślacze w atrakcyjnej cenie.

Zakreślacze pastelowe dla fanów estetyki

Chcesz swoje sesyjne zmagania uczynić bardziej efektywnymi? A może zapominasz o ważnych datach? Zaznacz je w swoim kalendarzu ulubionym zakreślaczem. Intensywne barwy rzucają się w oczy, dzięki czemu nic już nie umknie Twojej uwadze. Dostępne u nas zakreślacze to wysokiej jakości produkty, które pochodzą od renomowanych producentów. Są w stanie dopasować się do każdej powierzchni książki lub zeszytu, gwarantując estetyczne uwydatnienie konkretnych informacji. Nie czekaj i zamów je już dziś, z pewnością przydadzą się na każdym etapie kształcenia. Highliter to produkt, który wykorzystasz nie tylko do podkreślenia istotnych kwestii, ale również do rysowania i kolorowania, dzięki czemu sprawią ogromną frajdę najmłodszym. Twój piórnik wypełniony jest po brzegi innymi artykułami pisarskimi? To żaden problem! Wybierz niezwykle wydajne mini zakreślacze, na które znajdzie się miejsce w każdym piórniku.

Posiadamy zakreślacze pastelowe o sporej wielkości zasobnikach, dzięki czemu wystarczą na długi czas. Dostępne są także modele z możliwością ponownego napełnienia. Co więcej, specjalny tusz na bazie wody zapobiega wysychaniu produktu, nawet po wielu godzinach bez zatyczki. Dzięki temu, że kolory nie blakną Twoje notatki będą zawsze wyglądać perfekcyjnie. Wybierz zakreślacze pastelowe zakończone specjalną końcówką, która umożliwia wykonywanie linii o zróżnicowanej grubości, zgodnie z Twoimi potrzebami. Postaw na pojedyncze sztuki lub gotowe zestawy w wygodnych dla Ciebie kształtach i klasycznym lub unikatowym designie. Taki zakreślacz to must have podczas nauki lub pracy z dokumentami. Sprawdź również nasz pozostałe produkty do domu i biura.

Produkty: 54

Produkty: 54