Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

GRY I ZABAWKI ZRĘCZNOŚCIOWE

Gry i zabawki zręcznościowe dla dzieci widocznie poprawiają motoryczność ich ruchów. Wpływają też pozytywnie na spostrzegawczość dziecka. Poza tym doskonale nadają się jako sposób na spędzenie miło czasu z maluchem. Gry i zabawki, które znajdziesz w tej kategorii, możesz z łatwością dostosować do wieku swojego dziecka. W Livro.pl możemy Ci zaproponować zarówno zabawki zręcznościowe dla dzieci, które ukończyły zaledwie trzy lata, jak i dla ośmiolatków oraz starszych dzieci.

W tym dziale znajdziesz gry i zabawki, które polecają rodzice! Są doceniane przede wszystkim ze względu na to, że zauważalnie wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci oraz rozwijają umiejętności manualne. W naszej ofercie znajdziesz gry i zabawki zręcznościowe, takie jak „ Mistakos: Walka o stołki ”, bierki, „ Kapsle ”, „ Wędkarzyki ” oraz różnego rodzaju Finger Spinnery, które mogą okazać się niezastąpione w przypadku nauki precyzji, koncentracji czy spostrzegawczości.

Zabawki zręcznościowe dla dzieci pomagają też ćwiczyć cierpliwość, która jest niezwykle ważną umiejętnością, która z pewnością przyda się w przyszłości. Około trzyletniemu maluchowi warto podarować gry i zabawki, takie jak kręgle. Nieco starszemu dziecku z pewnością przypadnie do gustu gra w minigolfa, bierki czy łowienie rybek. Z kolei dla najstarszych dzieci idealna będzie gra Jenga .

Zapoznaj się z pozostałym asortymentem Livro.pl, który znajdziesz w takich kategoriach jakGry planszowe,Gry logiczne,Puzzle, Klocki, Zestawy Kreatywne czy Zabawki dla najmłodszych . Każdy z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie!

1-60 z 351

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 351

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5